Free Websites at Nation2.com
Translate this Page
Total Visits: 372

Wybór crossa pdf download za darmo

Wybór crossa pdf download za darmo

4 Sylvia Day-wybór crossa.pdf
Download: Wybór crossa pdf download za darmo
Gideon Cross pojawił się w moim życiu jak błyskawica w mroku. Ale mogę się z tobą przejść, żeby sprawdzić to miejsce. Chcą mnie po prostu wcześniej przetestować, zanim podejmą z nami współpracę.


wybór crossa pdf download za darmo

Rozkojarzona podniosłam głowę i... Negocjacje z Evą jak zawsze były najbardziej inspirujące. Właśnie zamknęłam komputer i sięgałam po torebkę do dolnej szuflady, gdy rozległ się dzwonek telefonu.


wybór crossa pdf download za darmo

dotyk crossa ebook download - Ma na ciebie chrapkę. Maria, Zimna Wdowa, słynie z niezwykłej urody i ognistego temperamentu.

 

Gorący romans między młodą, niewinną dziewczyną a kuszącym i mrocznym biznesmenem, który ukrywa mroczną tajemnicę z przeszłości. Mój zraniony wojownik, gotów pokonać dręczące mnie demony, podczas gdy sam ucieka przed własnymi. Każda kobieta chciałaby być bohaterką tej gorącej powieści. Powieści, którą czytają kobiety w czterdziestu językach na całym świecie. Powieści, która jest najszybciej sprzedającym się tytułem ostatniej dekady. Gideon Cross pojawił się w moim życiu jak błyskawica w mroku. Był piękny i intrygujący, rozpalał do białości. Pociągał mnie jak nikt dotąd. Pragnęłam jego dotyku jak powietrza, choć wiedziałam,... Powieść, którą czytają kobiety w trzydziestu sześciu językach na całym świecie. Powieść, która jest najszybciej sprzedającym się tytułem ostatniej dekady. Jedyna taka powieść erotyczna, która łączy w sobie dobry styl z wyjątkową przyjemnością czytania. Gideon Cross pojawił się w moim życiu jak błyskawica w mroku. Był piękny i intrygujący, rozpalał do białości. Pociągał mnie jak nikt dotąd. Gorący romans między młodą, niewinną dziewczyną a kuszącym i mrocznym biznesmenem, który ukrywa mroczną tajemnicę z przeszłości. Mój zraniony wojownik, gotów pokonać dręczące mnie demony, podczas gdy sam ucieka przed własnymi. Sylvia Day po raz kolejny zabiera swoje czytelniczki w ekscytującą podróż po krainie zmysłowych doznań. Maria, Zimna Wdowa, słynie z niezwykłej urody i ognistego temperamentu. Jej osoba wzbudza wielkie zainteresowanie i pożądanie wśród mężczyzn — wydaje się niedostępna i oziębła, a jej przeszłość osnuta jest mgłą tajemniczości. W młodym wieku pochowała już dwóch mężów. Jej małżeństwa były aranżowane... Maria, Zimna Wdowa, słynie z niezwykłej urody i ognistego temperamentu. Jej osoba wzbudza wielkie zainteresowanie i pożądanie wśród mężczyzn — wydaje się niedostępna i oziębła, a jej przeszłość osnuta jest mgłą tajemniczości. W młodym wieku pochowała już dwóch mężów. Jej małżeństwa były aranżowane przez znienawidzonego ojczyma, lorda Weltona, który trzyma Marię w szachu. Kilka lat temu rozdzielił ją...

wybór crossa pdf download za darmo

Kiedy odwzajemnił moje spojrzenie, wyraz jego twarzy był inny. Wtedy dawała mi wszystko. Miliarder plus pozew równa się kupie dolarów. Przeprosiłam szefa i popędziłam do boksu, by odebrać. Twoi rodzice mogą być pewni, że ich pieniądze nie pójdą na nagasaki. On musi to z tobą przepracować. Jeśli nam się uda, możemy nieźle na tym zarobić.

"Wybór Crossa" Sylvia Day